Apr 052012
 

Cits skats uz Titānika bojāeju pēc simts gadiem. Vainīgs ir aisbergs, jeb kuģi nogremdēja vācu zemūdenes torpēda? Ir atklājušies jauni fakti, kuri apgāž simts gadus eksistējošu versiju par kuģa bojāejas cēloņiem. Atkal viens mīts, kuram ticēt mūs spiež ”pasaules varenie”?

  No Responses to “Titāniks. Reportāža no tās pasaules.”

  1. Tagad nemaz vairs nebrīnos ka UNESCO iekļāva Titāniku aizsargājamo objektu sarakstā. Šito ziņu nesen izlasīju ziņās un uzreiz likās kaut kā jocīgi ka UNESCO pievērsa uzmanību kuģa vrakam 3 kilometru dziļumā. Bet ja tā padomā UNESCO piesedz visas vietas kur cilvēki varētu atrast kaut ko tādu ko mums nevajadzētu zināt. Piemēram lielākās alas, Olimpa kalns, piramīdas utt. Ja UNESCO kaut ko aizsargā tātad tas nav tā pat vien, tas nozīmē ka viņi tajās vietās cenšas slēpt ko nozīmīgu.

  2. Andris Orols

    Protams, daudz ko Ren TV pasniedz diezgan tendenciozi un es nebūt neesmu piekritējs visu pausto informāciju pieņemt ar 100% uzticēšanos. Bet tas, ka tiek minēti daudzi fakti, kuriem nav tradicionāla ”pareizā” izskaidrojuma – tas liek aizdomāties par daudzu ”dogmu” un ”aksiomu” pareizību.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.