Sep 082014
 

Andris Orols    Astoņdesmito gadu beigās – deviņdesmito sākumā ļoti aktīva Latvijā bija zaļo kustība. Aktīvākā un redzamākā no organizācijām bija ”Vides aizsardzības klubs”. Lai arī Latvijas Zaļā partija jau vairākus gadus ir pārstāvēta Saeimā, Latvijas laukus turpina indēt ar ķīmiju un mūs visus – ar konservantiem un citām ķimikālijām piebāztiem lielveikalu produktiem. Aktivizējas zaļo jaunā paaudze – grib nosargāt Lucavsalu no plānotās privatizācijas. Aicinājums uz piketu:

Otrd­ien, 9. Septembrī, 12.40 – 14.00 aicinām visus pulcēties Rātslaukumā 1. Pretī Rīgas domes ēkai, kur notiks biedrības „Jumpravsala”, Vides Aizsardzības kluba un Lucavsalas ekokopienas rīkota protesta akcija pret Rīgas izpārdošanu un Lucavsalas privatizāciju.
Rīdziniek, nepaliec malā! Ja klusēsi šodien, rīt ar tevi rēķināsies vēl mazāk!
Lai lāpītu Rīgas domes izsaimniekoto budžetu, tiek pārdoti mūsu, rīdzinieku īpašumi. Vietas, kas ir vitāli svarīgas veiksmīgai pilsētas nākotnei. Privatizācijai šogad tiek nodoti neskaitāmi īpašumi, to skaitā arī Rīgas zaļā oāze, Lucavsala. www.rdid.lv/lv/rigas_pasv…
http://rdid.lv/lv/rigas_pasv…/
Tiekam aplaupīti mēs, mūsu bērni un mazbērni. Tiek brutāli ignorēts pilsētnieku viedoklis. Daļai no šiem īpašumiem privatizāciju apturēt mēs nevaram, tomēr daļu no ūtrupes āmura varam paspēt izraut, tāpēc mums jāparāda vienota nostāja un saskaņota darbība. Mums jaapzinās, ka mēs esam patiesie šīs pilsētas saimnieki!
Kopā mēs varam piespiest Domi strādāt sabiedrības interesēs!

P.s.
Redzot domes nepiekāpību, ir skaidrs, ka līdzīgas akcijas būs jārīko vēl.
Vakarā, 18.00 paredzēts seminārs par pilsētu kopienu veidošanu, pēc kura organizēsim arī darba grupas turpmākai cīņai un darbībām par pilsētnieku tiesībām lemt savu nākotni, Rīgas dabas un kultūras vērtību saglabāšanu, videi un cilvēkiem draudzīgas saimniecības attīstību Rīgā.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.